اسپیس فریم یا همان سازه نمایشگاهی که گاها داربست نمایشگاهی نیز نامیده می شود درصنعت ساخت غرفه، سوله، سالن، قاب بنر استفاده می گردد. ساختار اسپیس فریم از پروفیل آهنی است.

باتوجه به وزن پایین و استحکام بالاموردی ایده آل برای صنعت غرفه سازی نمایشگاهی است.

قابلیت سریع نصب اسپیس فریم و سهولت درجابجایی سازه مجریان نمایشگاهی را وادار به بهره برداری از اسپیس ولذت بردن از نصب واجرای آن نموده است.اسپیس فریم درایران نیز همزمان با رشد صنعت تبلیغات وخدمات نمایشگاهی به یکی از ارکان اجرای سازه نمایشگاهی تبدیل گردید و از نظر اقتصادی برای شرکت کنندگان به صرفه تر است و به حفظ محیط زیست کمک کند زیرا سازه های نئوپان منجر به قطع درختان میشود ولی سازه های اسپیس فریم بصورت مدولار قابل اجرا میباشد.  

برای داشتن غرفه خوب و با کیفیت باید چگونه عمل کنیم ؟

به غیر از طراحی های خوب و مورد پسند، عوامل دیگر بسیار مهم است که در اجرا طرح و همچنین ماندگاری زیبا در طول برگزاری نمایشگاه بسیار تاثیر گذار است.در اینجا ما به سه گام اصلی اشاره می کنیم :

  1. شرکت غرفه ساز مورد نظر عضو رسمی انجمن غرفه سازان باشد زیرا شما میتوانید اطمینان داشته باشید که این غرفه ساز،به دستورالعمل ها و آئین نامه های صنعت غرفه سازی آشنایی داشته بصورت مستمر توسط انجمن مذکور مورد بازبینی قرار میگیرد.

۲. شرکت غرفه سازی باید گرید نمایشگاهی داشته باشد که هرچه گرید بالاتر باشد کیفیت و خدمات رسانی آن مجموعه بالطبع بیشتر می شود .

۳. سوابق همکاری های شرکت غرفه ساز را با دیگر برنده یا، شرکت ها و میزان رضایت مشتریانی که با آنها همکاری داشتند در نظر گرفت .

بعد از چک کردن این سه گام میتوانید با اطمینان کافی نسبت به واگذاری ساخت غرفه خود اقدام فرمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button