برای داشتن غرفه خوب و با کیفیت باید چگونه عمل کنیم؟

غرفه سازی باید به گونه باشد که بازدیدکنندگان هرکجای سالن باشند برای دیدن غرفه بشتابند و اگر این گونه باشد کارفرما ۷۰ درصد راه را طی کرده است و مابقی به درک صحیح خدمات و محصولات ارائه شده توسط کار فرماست.

قواعدی که در ساخت غرفه سازی حائز اهمیت است باید بستر مناسبی برای حضور بازدیدکنندگان و همچنین فضای مناسبی برای مذاکرات با مشتری ها فراهم آورد.

اهمیت انتخاب رنگ در غرفه

رنگ غرفه یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد ضمن آنکه معرف رنگ سازمان شرکت کننده بلکه در جذابیت طرح هم موثر است و فاکتور بسیار مهمی برای جذب مخاطبان به شمار می رود در صورتی که رنگ بندی مناسبی نداشته باشد نمیتواند مخاطبان را به سمت خود جذب کند و هرچقدر هم طرح مناسب باشد با توجه به رنگ نامناسب جلوه نخواهد داشت.

طراحی غرفه

طراحی غرفه باید به گونه ای باشد که به طور کامل معرف آن شرکت، صنعت و یا خدمت باشد. طوری که مشتری با بازدید از غرفه در یک نگاه بتواند از اهداف شرکت میزبان و محصولات آن ها آگاهی کسب کند.

در طراحی غرفه داشتن ایده بسیار تاثیر گذار است طوری که غرفه هایی که دارای ایده های خلاق و نو هستند، بدون توجه به محصولاتشان یا نوع خدمتشان بیشترین توجه و بازدید را دارا هستند.

در سال های اخیر بسیاری از غرفه ها به سبب پر بازدید بودن در دوره های قبلی تکرار شده اند که همین عامل باعث خستگی بازدیدکنندگان شده است.

شما میتوانید با همکاری با مجموعه نماسازان و استفاده از خلاقیت ها و ایده های جدید برای غرفه نمایشگاهی مجموعه خود نسبت به رقبایتان پیشی بگیرید و مرکز توجه در نمایشگاه باشید.

شاید برای شما جذاب باشد

نظر خود را بنویسید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی نماسازان می باشد. 
  All rights reserved by Namazan Booth Company